Spis treści


Nasza firma oferuje swoim Klientom poszukującym nowych oraz technologicznie zaawansowanych możliwości promocji własnej marki lub firmy, kilka ciekawych rozwiązań. Proponujemy reklamę zewnętrzną, w postaci oklejania samochodów oraz tworzenie realizacji za pomocą cięcia laserem.

Laser oraz jego możliwości pozwalają na stworzenie dowolnego typu reklamy, banerów czy innej formy promocji firmy. Jest on precyzyjny, szybki i bardzo wydajny. Dzisiaj chcemy przedstawić kilka z możliwości jakie daje nam jako agencji reklamowej praca z laserem.

Ploter, bez niego nie ma cięcia laserem

Zastosowanie na szeroką skalę przez agencje reklamowe urządzeń do ciecia laserem spowodowało znaczny wzrost możliwości tworzenia elementów reklamy zewnętrznej. Nie ma już ograniczeń technicznych, a nożyczki, noże i inne narzędzia odchodzą w zapomnienie.
Ploter to funkcjonalne i praktyczne urządzenie. Dzięki wiązce lasera jest w stanie obrobić termicznie wiele materiałów. Także tych delikatnych takich jak, bawełna czy ekoskóra. Wycinanie laserowe nie powoduje strzępienia się materiału.

Powód, dla którego tak chętnie są one wykorzystywane przez agencje reklamowe, to ich umiejętność wycinania skomplikowanych kształtów także w twardszych materiałach takich jak drewno, czy plexi. Wysoka temperatura z jaką działa laser, nadtapia krawędzie tworzywa, co eliminuje potrzebę szlifowania, jak to ma miejsce przy innym rodzaju obróbki.
Plotery nie uszkadzają powierzchni materiału, gdyż nie ma on fizycznego kontaktu z dyszami. Laser działa z pewnej odległości, jest bezpieczny, a nad prawidłowym przebiegiem cięcia laserem czuwa oprogramowanie komputerowe.

Grawerowanie laserem – perfekcyjna ozdoba

Oprócz wycinania laserowego nasza firma oferuje Klientom możliwość grawerowania laserem. Zaletą tej usługi jest mnogość materiałów, jakie mogą zostać poddane grawerowaniu:

  •  drewno,
  •  metal,
  •  skóra naturalna.

Lista surowców jest bardzo długa, wszystko zależy od decyzji Klienta. Można wygrawerować tabliczki z nazwiskami pracowników, spersonalizować kalendarze lub elegancko ozdobić firmowe gadżety dla ważnych kontrahentów, np. pióra wieczne z logo firmy lub wybraną grafiką.
Zaletą tego rozwiązania jest całkowita powtarzalność zaprojektowanego wzoru, co jest bardzo ważne przy wykonywaniu wielu egzemplarzy tak samo zdobionych. Nad wszystkim czuwa specjalistyczne oprogramowanie komputerowe.

Wielu naszych Klientów zamawia grawerowane laserem szklane rzeźb, które stanowić mają nagrody oraz wyróżnienia dla zasłużonych pracowników lub uczestników konkursów. Profesjonalne narzędzia pozwalają nam nie tylko nadać kształt danemu przedmiotowi, ale także umieścić na nim tekst o dowolnej treści oraz grafikę wybraną przez Klienta.

Cięcie laserem i grawerowanie to nieograniczone możliwości kreacji

Przewaga cięcia laserem nad tradycyjnym

W agencjach reklamowych laser wypiera nożyczki. Ponieważ tnie on oraz obrabia praktycznie każdy rodzaj materiału, doskonale sprawdza się w tworzeniu elementów reklamy zewnętrznej. Wykonywanie napisów, grafik oraz szyldów wymaga dokładności, perfekcyjnego odwzorowania projektu. Wycinanie laserem to gwarantuje. Dodatkowo pozwala także na:

  •  tworzenie reklamy zewnętrznej o różnych kształtach i formach – komputer sterujący pracą plotera jest w stanie wyciąć każdy detal,
  •  zapewnienie gładkich i pozbawionych wystrzępień krawędzi,
  •  każdorazowe stworzenie takiego samego wzoru dzięki sterowaniu komputerem,
  •  możliwość pracy na wielu tworzywach – od papieru, aż po stal.

Taka wielozadaniowość oraz funkcjonalność sprawiają, iż cięcie laserem jest wiodącą techniką tworzenia nowoczesnych elementów reklamowych oraz marketingowych.
Rynek usług reklamowych oferuje bardzo dużo możliwości, pamiętać jednak należy o rozsądnym wyborze agencji reklamowej.

Współpracując z Klientami z Białegostoku oferujemy kompleksową obsługę od tworzenia projektu, aż do końcowej realizacji zlecenia.

Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym, doświadczonymi pracownikami oraz nowoczesnymi technikami, takimi jak cięcie laserem. Wszystkich zainteresowanych profesjonalnym promowaniem swojej firmy lub marki zapraszamy do kontaktu. Na pewno znajdziemy sposób na skuteczną reklamę Państwa firmy.

Warto przeczytać: Czynniki wpływające na proces cięcia laserem


Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi

Jakie materiały można ciąć i grawerować laserem?

Laser pozwala na obróbkę wielu materiałów, w tym drewna, metalu, skóry, papieru, i wielu innych, oferując szerokie możliwości kreacyjne.

Dlaczego warto wybrać cięcie laserowe?

Cięcie laserowe gwarantuje wysoką precyzję, czyste krawędzie bez potrzeby dodatkowej obróbki, oraz możliwość tworzenia skomplikowanych kształtów.

Jaka jest precyzja cięcia laserowego?

Dzięki sterowaniu komputerowemu, cięcie laserowe umożliwia osiągnięcie bardzo wysokiej precyzji, co jest kluczowe przy produkcji elementów reklamowych i dekoracyjnych.

Czy cięcie laserowe jest ekologiczne?

Cięcie laserowe jest bardziej ekologiczną metodą obróbki, ponieważ minimalizuje odpady i zużycie materiału, a także nie wymaga użycia chemikaliów.

Jakie są koszty cięcia i grawerowania laserowego?

Koszty te zależą od wielu czynników, takich jak rodzaj i grubość materiału, złożoność projektu oraz wielkość zamówienia, ale ogólnie oferują dobry stosunek jakości do ceny.