O nas

New Vision to nowoczesne studio reklamy z zapałem realizująca kolejne projekty. Nasze doświadczenie, zaangażowanie oraz odpowiednie zaplecze techniczne sprawiają, że współpraca z Klientami przebiega pomyślnie, a gotowe reklamy oraz dekoracje wnętrz są tego odwzorowaniem. Tworzymy projekty indywidualne, nieszablonowe, bazując na wysokiej klasy materiałach oraz nowoczesnych technikach druku.

Studio reklamy z Białegostoku do Twojej dyspozycji

Naszym atutem jest nowoczesny park maszynowy, współpraca z dostawcami materiałów i tworzyw wysokiej jakości, a także umiejętność połączenia tego w jedną całość poprzez tworzenie profesjonalnych reklam. Bez względu na wybraną przez Ciebie formę możesz nieć pewność, że w agencji reklamowej New Vision będzie ona przygotowana w oparciu o najwyższe standardy.

Skorzystaj z naszych usług jeżeli chcesz zlecić:

  • reklamę zewnętrzną – od oklejania samochodów poprzez firmowe oznakowania komunikacyjne po wszelkiego rodzaju reklamę świetlną w postaci liter lub kasetonów podświetlanych technologią LED,

  • reklamę wewnętrzną – mogą to być zarówno tablice i plakaty informacyjne wewnątrz budynków, jak też całe systemy wystawiennicze do wykorzystania podczas imprez targowych, wystaw, sympozjów,

  • usługi w branży reklamowej – głównie cięcie i grawerowanie określonych tworzyw i kompozytów, montaż i serwis reklam, montowanie oświetlenia, a także inwentaryzacja i pomiary na potrzeby innych zleceniobiorców,

  • dekoracje wnętrz – ozdoby na ściany w formie obrazów CANVAS, dekoracyjnych naklejek lub dekoracji 3D w różnych formach oraz kształtach, pomogą odnowić lub urozmaicić Twoje otoczenie, a oświetlenie LED odpowiednio je rozjaśni.

W ramach usług serwisujemy reklamy własne oraz innych wykonawców, dbając o ich trwałość tak, aby nie była konieczna wymiana całej konstrukcji. Solidne nośniki reklamy wymagają jedynie sporadycznych prac konserwacyjnych, są odporne na uszkodzenia i na działanie czynników atmosferycznych.

Od projektu do realizacji – studio reklamy z prawdziwego zdarzenia

Idea naszego studia reklamy to oszczędzanie czasu Klientów. Po dokonaniu szczegółowych uzgodnień realizujemy zlecenie, stosując się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy także dowóz reklamy oraz montaż w oparciu o indywidualne ustalenia.

Nasi specjaliści, zaopatrzeni w odpowiednie urządzenia i narzędzia, a przede wszystkim doświadczeni w dziedzinie realizacji związanych z reklamą, przeprowadzą sprawnie wszelkie niezbędne działania. Reklama z Twoją ofertą będzie odpowiednio wyeksponowana, trwała, zwiększy się także szansa na jej skuteczność.

Wybierz New Vision, zaprezentuj się światu

Dobór strategii marketingowej oraz środków wyrazu jest umiejętnością, która powinna być poparta konkretnymi formami przekazu. Współczesna reklama i innowacyjne rozwiązania to nasza domena, dlatego możemy wspomóc również Twoją firmę w docieraniu do świadomości nowych odbiorców i budowaniu wizerunku Twojej marki. Wystarczą odpowiednie materiały reklamowe lub całe systemy identyfikacji wizualnej, które również możemy przygotować. Nasze studio reklamy pozwala odejść od schematów i wprowadzić Twoją reklamę na drogę do sukcesu.