Spis treści


Reklama zewnętrzna ma wiele form. Jedną z bardziej skutecznych i popularnych są banery reklamowe. Stanowią doskonały sposób na zagospodarowanie dużej powierzchni. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą tego rodzaju reklamy. Od projektu, poprzez wydruk, aż do montażu w wyznaczonym miejscu. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem, odpowiednim sprzętem oraz pracownikami o wymaganych umiejętnościach.

Banery reklamowe możemy umieścić wszędzie

Tworząc projekt banneru należy wziąć pod uwagę kilka elementów. Musimy zastanowić się:

  •  gdzie będzie umieszczony,
  •  jaka ma być jego treść,
  •  oraz jakie mają być jego wymiary.

Elementy te mają kluczowy pływ na to, czy nasze banery reklamowe będą skuteczne a akcja marketingowa się powiedzie. By jak najwięcej osób miało możliwość zapoznania się z przekazem, jaki umieścimy na banerze, musimy wybrać miejsce mocno uczęszczane.

Dlatego też wiele takich reklam znajduje się przy drogach, centrach handlowych oraz wszędzie tam, gdzie duża liczba osób może zainteresować się treścią reklamy umieszczonej na banerze. Dobra lokalizacja to znaczna część sukcesu każdej akcji marketingowej.

Dzięki łatwemu montażowi banery wypierają szyldy; mogą być instalowane na ścianach budynków, specjalnych podporach, a te o mniejszych rozmiarach na płotach, ogrodzeniach, lub na dedykowanych im stelażach.

Treść także jest ważna. Druk wielkoformatowy, którego używa się do produkcji banerów reklamowych, pozwala na tworzenie bardzo skomplikowanych projektów, jednak warto pamiętać, iż taka reklama jest oglądana niejako w biegu, więc przekaz musi być prosty i łatwy do zrozumienia.

Wymiary planowanego banneru powinny odpowiadać powierzchni, na jakiej chcemy go umieścić. Jeżeli do dyspozycji mamy wielką ścianę, zaleca się zamontować duży baner. To samo dotyczy za dużych banerów, które zamiast reklamować i zachęcać do kontaktu -przytłaczają swoim ogromem.
Nasi pracownicy chętnie pomogą dobrać odpowiednie parametry projektowanego banera reklamowego, tak by jego przekaz był czytelny, dobrze odbieramy, oraz znalazł się we właściwym miejscu.

Efektywna forma reklamy, czyli banery reklamowe

Praktyczny druk wielkoformatowy

Banery reklamowe powstają przy wykorzystaniu druku wielkoformatowego, co odróżnia je od tradycyjnych plakatów. Ta technika jest bardziej skuteczna i wytrzymała niż papierowe plakaty reklamowe. Banery wykonane są z trwałych materiałów winylowych i charakteryzują się następującymi korzyściami:

  •  zastosowanie druku wielkoformatowego – maksymalizacja efektu wizualnego,
  •  wytrzymałość – nadruk nie jest podatny na odbarwienia albo odkształcenia, dzięki zastosowaniu laminatu,
  •  odporność – bilbordy dobrze znoszą działanie promieni słonecznych oraz innych czynników atmosferycznych,
  •  wierność kolorów na wydruku, tym z projektu.

Jak widać ta technika pozwala na ciekawe zastosowania oraz tworzenie praktycznie nieograniczonej liczby wzorów. Jest chętnie wykorzystywana przez agencje reklamowe, a na ulicach pojawia się coraz więcej banerów, które nie szpecą przestrzeni publicznej, lecz dodają jej charakteru.

Banery reklamowe od profesjonalnego wykonawcy

Nasza agencja reklamowa ma duże doświadczenie w produkcji oraz montażu banerów reklamowych dla Klientów z Białegostoku i okolic. Każdego roku tworzymy wiele ciekawych reklam z wykorzystaniem druku wielkoformatowego. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, technikami oraz nowinkami, jakie pojawiają się w branży reklamowej.
Kampanie naszych Klientów przygotowujemy starannie i z dbałością o każdy szczegół, dla uzyskania jak najlepszego efektu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, a na pewno uda nam się stworzyć niezapomniane banery reklamowe.

Warto przeczytać: Drukarnia wielkoformatowa to najlepszy przyjaciel przedsiębiorcy


Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi

Gdzie najlepiej umieścić banery reklamowe?

Banery reklamowe najlepiej umieszczać w miejscach mocno uczęszczanych, takich jak drogi, centra handlowe czy przy głównych arteriach miast, aby jak najwięcej osób mogło zobaczyć przekaz reklamowy.

Jakie elementy są kluczowe przy tworzeniu projektu banera?

Przy tworzeniu projektu banera kluczowe są: lokalizacja, treść i wymiary banera. Te elementy decydują o skuteczności i zasięgu reklamy.

Czym różni się druk wielkoformatowy od tradycyjnych metod?

Druk wielkoformatowy, używany do produkcji banerów, jest bardziej trwały i efektowny niż tradycyjne metody. Pozwala na tworzenie skomplikowanych projektów z zachowaniem wysokiej jakości i wytrzymałości na czynniki zewnętrzne.

Dlaczego warto zlecić produkcję banera profesjonalnej agencji?

Profesjonalna agencja reklamowa posiada doświadczenie, odpowiednie narzędzia i wiedzę o aktualnych trendach, co gwarantuje wysoką jakość oraz skuteczność realizowanych projektów reklamowych.

Jakie korzyści dają banery reklamowe?

Banery reklamowe są efektywnym sposobem na zagospodarowanie dużej powierzchni reklamowej, pozwalają na osiągnięcie szerokiego zasięgu i są trwałe, dzięki czemu świetnie sprawdzają się jako narzędzie marketingowe.