firmy reklamowe białystok - prezentery led

Spis treści


Jednym z licznych atutów prezenterów podświetlanych LED jest ich widoczność o każdej porze dnia, a także po zmroku. W przeciwieństwie do tradycyjnych plakatów mają one zatem możliwość skuteczniej przyciągać uwagę odbiorców. Takie rozwiązanie wybrało wielu naszych zleceniodawców, a wśród nich sieć kin Helios, Credit Agricole oraz LOOX – Galeria Optyki. Obecność prezenterów LED w lokalach pozwala na prezentowanie i aktualizowanie poszczególnych plansz reklamowych lub informacyjnych.

Jak wiele prezenterów podświetlanych LED możemy wykonać?

Poszczególne realizacje dotyczą zarówno jednego lub kliku egzemplarzy, jak też kilkuset sztuk stworzonych dla wielu placówek, a docelowo zwiększenie tej liczby wraz z rozbudową danej firmy lub sieci. Tak jest w przypadku Credit Agricole, dla którego na przestrzeni ponad dwóch lat wykonaliśmy wiele profesjonalnych prezenterów świetlnych LED, a współpraca trwa nadal, dlatego w perspektywie są kolejne realizacje. Również prezentery w kinach Helios oraz salonach optycznych LOOX wzbogacają portfolio naszej agencji reklamowej.

prezenter dla Credit Agricole nocą prezenter ledowy exclusive dla Credit Agricole

Atutem prezenterów są odchylane fronty, które usprawniają wymianę reklam. Daje to możliwość szybkiej zmiany ekspozycji na aktualną bez konieczności demontażu konstrukcji.

Cechy charakterystyczne tych konstrukcji to:

  • eleganckie obramowanie – ramy prezenterów zostały w całości wykonane z PLEXI i tworzą spójną całość z licem. To zewnętrzne obramowanie zawsze jest srebrne metaliczne,
  • wybór sposobu montażu – ramy dwustronne podwieszane dają możliwość zamieszczenia dwóch różnych plansz, natomiast w wersji jednostronnej montowanej do ściany pozwalają wykorzystać potencjał takich powierzchni wewnątrz lokalu,
  • ramka paase-partout – ułatwia wspomnianą wyżej wymianę ekspozycji. Brzegi ramki są widoczne, a wymiary plakatów dobieramy tak, aby tych brzegów nie zasłaniać. Wystarczy wtedy odchylić lico na danym prezenterze i sprawnie zmienić planszę, zaś ramka paase-partout ma możliwość personalizacji do kolorów Klienta lub danej reklamy.

Prezentery LED Exclusive wyróżnia elegancki wygląd, ważne są także dopracowane szczegóły. O te aspekty zadbaliśmy i dbamy nieustannie zarówno na etapie tworzenia, jak i podczas montażu. Sprawnie przeprowadzone działania widoczne są w formie gotowych prezenterów.

Wybór prezenterów podświetlanych LED w Białymstoku

Zależnie od funkcjonalności lokalu lub indywidualnych potrzeb ustalaliśmy ze zleceniodawcami rodzaj prezenterów podświetlanych w technologii LED. W większości tych realizacji zastosowane zostały oba rozwiązania, co pozwalało stworzyć dodatkową zachętę dla potencjalnych odbiorców produktów lub usług. Przed montażem prezenterów dokonywaliśmy niezbędnych pomiarów oraz oceny, czy dana powierzchnia lub przestrzeń będzie odpowiednia do zamieszczenia takiej formy reklamy.

Istotne jest również samo oświetlenie LED, które opieramy na nowoczesnych energooszczędnych diodach. Prezenter jest dzięki temu znacznie bardziej efektywny, jego oświetlenie nie wymaga częstej wymiany i służy znacznie dłużej niż stosowane dawniej świetlówki. Atutem jest również to, że oświetlenie LED nie ulega nagłemu przepaleniu, a jedynie świeci nieco mniej intensywnie, gdy faktycznie jest już wyeksploatowane. Za sprawą tego oświetlenia można liczyć na zaoszczędzenie 70% energii względem innych źródeł podświetlenia prezenterów.

Moc możliwości prezenterów podświetlanych LED w wersji Exclusive

Zasilacz warunkujący prawidłowe działanie oświetlenia w prezenterach podświetlanych LED jest ukryty w specjalnej szynie, na której zawieszony jest dany prezenter. Zapewnia to wysoką estetykę całej konstrukcji i umożliwia ukrycie wszelkich przewodów, natomiast w kwestiach technicznych znacznie usprawnia serwis.

W powyższych realizacjach nie stosowaliśmy personalizacji, natomiast istnieje możliwość graweru logotypu lub dowolnej treści na srebrnej obwódce, poza ramką passe-partout. Jest to ciekawe rozwiązanie, pozwalające dodatkowo uatrakcyjnić prezentery oraz wzbogacić identyfikację wizualną firmy.

Warto przeczytać: Funkcjonalne menuboardy, czyli frontem do Klienta


Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi

Czym wyróżniają się prezentery LED Exclusive?

Prezentery LED Exclusive charakteryzują się eleganckim wyglądem, estetycznym wykonaniem oraz możliwością łatwej wymiany ekspozycji. Zastosowanie nowoczesnego oświetlenia LED zapewnia efektywność, oszczędność energii i długotrwałość użytkowania.

Jakie są główne zalety używania prezenterów LED?

Główne zalety to wysoka widoczność w każdych warunkach oświetleniowych, łatwość w wymianie ekspozycji dzięki odchylanym frontom, estetyka wykonania oraz oszczędność energii dzięki oświetleniu LED.

Czy można personalizować prezentery LED?

Tak, prezentery LED oferują możliwość personalizacji, w tym grawerowania logotypu lub treści na obramowaniu, co pozwala na dodatkowe uatrakcyjnienie i wzbogacenie identyfikacji wizualnej firmy.

W jakich realizacjach wykorzystywane są prezentery LED?

Prezentery LED znajdują zastosowanie w wielu branżach i typach lokali, w tym w sieciach kinowych, bankach oraz salonach optycznych, gdzie są wykorzystywane do prezentowania oferty i aktualizacji informacji reklamowych.

Jakie są możliwości montażu prezenterów LED?

Oferowane są różne opcje montażu, w tym ramy dwustronne podwieszane oraz wersje jednostronne montowane do ściany, co pozwala na elastyczne dostosowanie do potrzeb i warunków lokalowych.